- Current Team
- Филин
- Past Teams
- ДДХ, Приват-Днепр
- Leagues
- Чемпионат Днепра Дивизион Б, Четверта ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22, Четверта ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021, Група A Libertad-2021, Группа C Libertad Silver, Первая лига (весна 2017), Первая лига (лето-осень 2017), Первая лига, Шестая лига (Лето 2020), Шестая-Седьмая лига (Зима 2020-2021), Silver cup плей-офф 2020, Вторая-Третья лига (Зима 2018-2019)
- Сезони
- 2017, 2018-2019, 2021, 2021-2022
- Дата рождения
- 08.01.1986
- Возраст
- 38
Чемпионат Днепра Дивизион Б
Четверта ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Четверта ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Група A Libertad-2021
Группа C Libertad Silver
Первая лига (весна 2017)
Первая лига (лето-осень 2017)
Первая лига
Шестая лига (Лето 2020)
Шестая-Седьмая лига (Зима 2020-2021)
Silver cup плей-офф 2020
Вторая-Третья лига (Зима 2018-2019)
Season | Команда | Авто гол | Сумма штрафов | Голов | Ж | К | Игры | Own Goals |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2017 | Приват-Днепр | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2018-2019 | Приват-Днепр | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
2021 | Филин | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2021-2022 | Филин | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Всього | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Career Total
Season | Авто гол | Сумма штрафов | Голов | Ж | К | Игры | Own Goals |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2017 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 24 | 0 |
2018-2019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
2021 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 20 | 0 |
2021-2022 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | 0 |
Всього | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 55 | 0 |
Results
2 - 6Четверта ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Приднепровская ТЕС — Филин |
5 - 4Четверта ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Филин — Монолит |
2 - 2Четверта ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Филин — Fc Flugger Фарби |
6 - 0Четверта ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Филин — Арива Пак |
2 - 2Четверта ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Монолит — Филин |
2 - 2Четверта ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Fc Flugger Фарби — Филин |
5 - 3Четверта ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Филин — Континент |
2 - 8Четверта ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Арива Пак — Филин |
8 - 5Група A Libertad-2021
Филин — Мега |
3 - 11Група A Libertad-2021
Филин — Родина |
4 - 2Група A Libertad-2021
Филин — Acorns |
3 - 8Група A Libertad-2021
ФК Арес — Филин |
1 - 6Четверта ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Мотто — Филин |
1 - 5Четверта ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Мега — Филин |
4 - 7Четверта ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Филин — Барнаул |
0 - 1Четверта ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Орион — Филин |
5 - 3Четверта ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Филин — Мотто |
3 - 4Четверта ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Филин — Монолит |
2 - 6Четверта ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
DataArt — Филин |
12 - 8Четверта ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Филин — Спрут |
7 - 1Четверта ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Филин — Арива Пак |
2 - 8Четверта ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Филин — Мега |
2 - 6Четверта ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Барнаул — Филин |
6 - 6Четверта ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Филин — Орион |
1 - 7Четверта ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Монолит — Филин |
10 - 1Четверта ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Филин — DataArt |
2 - 16Четверта ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Спрут — Филин |
6 - 2Четверта ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Арива Пак — Филин |
4 - 3Шестая-Седьмая лига (Зима 2020-2021)
Филин — Евромикс |
2 - 4Шестая-Седьмая лига (Зима 2020-2021)
ВИС — Филин |
6 - 3Шестая-Седьмая лига (Зима 2020-2021)
Филин — ВИС |
7 - 1Шестая-Седьмая лига (Зима 2020-2021)
Филин — Спрут |
2 - 10Шестая-Седьмая лига (Зима 2020-2021)
Филин — Евромикс |
4 - 3Шестая-Седьмая лига (Зима 2020-2021)
Кильчень — Филин |
7 - 8Шестая-Седьмая лига (Зима 2020-2021)
Филин — АО ДАЗ |
4 - 3Шестая-Седьмая лига (Зима 2020-2021)
Косиора — Филин |
13 - 3Шестая-Седьмая лига (Зима 2020-2021)
Филин — Барнаул |
7 - 3Шестая-Седьмая лига (Зима 2020-2021)
Филин — Мотто |
2 - 4Silver cup плей-офф 2020
Филин — Buly |
6 - 1Silver cup плей-офф 2020
Филин — Континент |
5 - 3Группа C Libertad Silver
Филин — Континент |
5 - 1Группа C Libertad Silver
Авиатор — Филин |
5 - 1Группа C Libertad Silver
Группа Здоровья — Филин |
3 - 3Шестая лига (Лето 2020)
Филин — Барнаул |
3 - 4Шестая лига (Лето 2020)
Acorns — Филин |
3 - 9Шестая лига (Лето 2020)
Спрут — Филин |
6 - 3Шестая лига (Лето 2020)
Филин — THEIR |
4 - 9Шестая лига (Лето 2020)
Филин — Авиатор |
2 - 6Шестая лига (Лето 2020)
Барнаул — Филин |
2 - 3Шестая лига (Лето 2020)
Филин — Acorns |
4 - 3Шестая лига (Лето 2020)
Филин — Спрут |
6 - 4Шестая лига (Лето 2020)
THEIR — Филин |
7 - 1Шестая лига (Лето 2020)
Филин — Спорт лига |
2 - 1Шестая лига (Лето 2020)
Монолит — Филин |
0 - 3Вторая-Третья лига (Зима 2018-2019)
Приват-Днепр — Динамо |
2 - 2Вторая-Третья лига (Зима 2018-2019)
Приват-Днепр — ТУ ДСА |
4 - 1Вторая-Третья лига (Зима 2018-2019)
Металлург — Приват-Днепр |
0 - 1Первая лига
КБ Южное — ДДХ |
2 - 4Первая лига
ДДХ — Vitesse |
1 - 2Первая лига
Омега — ДДХ |
7 - 1Первая лига
ДДХ — Днепроблэнерго |
5 - 5Первая лига
ДДХ — УкрСибБанк |
3 - 0Первая лига (лето-осень 2017)
ДДХ — Приват-Днепр |
1 - 4Первая лига (лето-осень 2017)
Uni-Laman Dnepr — ДДХ |
3 - 5Первая лига (лето-осень 2017)
ДДХ — Остров |
3 - 2Первая лига (лето-осень 2017)
ДДХ — SKY |
1 - 3Первая лига (весна 2017)
ДДХ — DWT |
2 - 1Первая лига (весна 2017)
ДКМ-2 — ДДХ |
3 - 4Первая лига (весна 2017)
ДДХ — Атлетик |
0 - 0Первая лига (весна 2017)
ДДХ — Горняк |
3 - 1Первая лига (весна 2017)
DWT - ДДХ |
2 - 2Первая лига (весна 2017)
ДДХ - Uni-Laman Dnepr |
1 - 3Первая лига (весна 2017)
Атлетик - ДДХ |
2 - 7Первая лига (весна 2017)
Омега-ДДХ |
0 - 5Чемпионат Днепра Дивизион Б
Олимпия ДДХ — АТБ |
2 - 5Чемпионат Днепра Дивизион Б
Олимпия Uni Laman - ДДХ |
3 - 4Чемпионат Днепра Дивизион Б
Олимпия ДДХ - Ураган |
4 - 2Чемпионат Днепра Дивизион Б
Олимпия КБ Южное - ДДХ |
4 - 2Чемпионат Днепра Дивизион Б
Олимпия ДДХ - Атлетик |
0 - 0Чемпионат Днепра Дивизион Б
Олимпия ДДХ - Остров |
3 - 2Чемпионат Днепра Дивизион Б
Олимпия АТБ - ДДХ |