- Current Team
- DWT, KeyUA
- Past Teams
- DWT, Victory, Континент
- Leagues
- Вторая лига (Зима 2020-2021), Перша ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021, Вторая лига (Лето 2020), Пятая лига (Зима 2019-2020), Первая лига, Первая лига (лето-осень 2017), Первая лига (весна 2017), IT-ліга м. Дніпро сезон "осінь 2021", Группа E Libertad-2019, Группа D Libertad 2018, Группа C Libertad Silver, Группа А (Осень 2018), Група E Libertad-2021, Плей-офф IT чемпионат (2020), Перша та Друга ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22, Группа B чемпионата города Днепр среди IT команд (2020), Група А Чемпіонат України серед ІТ компаній, Чемпіонат м. Дніпро серед IT-команд сезону Весна-Літо 2021
- Сезони
- 2017, 2018, 2019, 2021, 2021-2022, 2021(1)
- Дата рождения
- 02.11.1991
- Возраст
- 32
Чемпіонат м. Дніпро серед IT-команд сезону Весна-Літо 2021
Перша ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Вторая лига (Лето 2020)
Пятая лига (Зима 2019-2020)
Первая лига
Первая лига (лето-осень 2017)
Первая лига (весна 2017)
Перша та Друга ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
IT-ліга м. Дніпро сезон "осінь 2021"
Плей-офф IT чемпионат (2020)
Группа E Libertad-2019
Группа D Libertad 2018
Группа C Libertad Silver
Группа B чемпионата города Днепр среди IT команд (2020)
Группа А (Осень 2018)
Група E Libertad-2021
Група А Чемпіонат України серед ІТ компаній
Вторая лига (Зима 2020-2021)
Career Total
Season | Авто гол | Сумма штрафов | Голов | Ж | К | Игры | Own Goals |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2017 | 0 | 1 | 13 | 1 | 0 | 14 | 0 |
2018 | 0 | 2 | 8 | 2 | 0 | 8 | 0 |
2019 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 |
2021 | 0 | 1 | 32 | 1 | 0 | 27 | 0 |
2021-2022 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 11 | 0 |
2021(1) | 0 | 1 | 9 | 1 | 0 | 7 | 0 |
Всього | 0 | 5 | 71 | 5 | 0 | 73 | 0 |
Results
3 - 4Перша та Друга ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
ФК “Павлоградзернопродукт” (Павлоград) — DWT |
0 - 1Перша та Друга ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
“Ю. В.” Сборная адвокатов Днепропетровской области — DWT |
1 - 1Перша та Друга ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
DWT — Художники |
3 - 2Перша та Друга ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
DWT — Газовик |
5 - 2Перша та Друга ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
КБ Южное — DWT |
3 - 1Перша та Друга ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Остров — DWT |
2 - 2Перша та Друга ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Dream Team — DWT |
3 - 2Перша та Друга ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
DWT — Vitesse-Conversor |
3 - 10Перша та Друга ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
DWT — Briar |
3 - 1IT-ліга м. Дніпро сезон "осінь 2021"
KeyUA — Lanars |
1 - 0Перша та Друга ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Прайд DAVIDOS — DWT |
3 - 2IT-ліга м. Дніпро сезон "осінь 2021"
Noosphere — KeyUA |
5 - 1Перша та Друга ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
DWT — Sharks |
4 - 2IT-ліга м. Дніпро сезон "осінь 2021"
Noosphere — KeyUA |
10 - 1IT-ліга м. Дніпро сезон "осінь 2021"
KeyUA — Ardas |
8 - 2IT-ліга м. Дніпро сезон "осінь 2021"
KeyUA — Reactor |
7 - 3IT-ліга м. Дніпро сезон "осінь 2021"
KeyUA — Yalantis |
1 - 2IT-ліга м. Дніпро сезон "осінь 2021"
Lanars — KeyUA |
3 - 8Група E Libertad-2021
Ольвия — DWT |
4 - 1Група E Libertad-2021
DWT — Meridian |
11 - 3Група E Libertad-2021
DWT — Спарта-Днепр |
1 - 1Група E Libertad-2021
DWT — Группа Здоровья |
2 - 4Перша ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
DWT — Vitesse-Conversor |
6 - 1Перша ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
DWT — “Ю. В.” Сборная адвокатов Днепропетровской области |
3 - 3Перша ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Родина — DWT |
3 - 5Перша ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Ураган — DWT |
2 - 5Перша ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
DWT — Газовик |
3 - 13Перша ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
BeLife — DWT |
1 - 2Перша ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
DWT — Vitesse-Conversor |
1 - 1Чемпіонат м. Дніпро серед IT-команд сезону Весна-Літо 2021
KeyUA — Lanars |
9 - 2Чемпіонат м. Дніпро серед IT-команд сезону Весна-Літо 2021
KeyUA — AMCON |
6 - 2Перша ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
DWT — Родина |
10 - 2Чемпіонат м. Дніпро серед IT-команд сезону Весна-Літо 2021
KeyUA — Ciklum |
3 - 5Перша ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
ФК Спартак — DWT |
2 - 6Чемпіонат м. Дніпро серед IT-команд сезону Весна-Літо 2021
KeyUA — Reactor |
5 - 2Перша ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
DWT — Sharks |
9 - 5Чемпіонат м. Дніпро серед IT-команд сезону Весна-Літо 2021
KeyUA — Ardas |
1 - 1Перша ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Ураган — DWT |
4 - 9Чемпіонат м. Дніпро серед IT-команд сезону Весна-Літо 2021
Noosphere — KeyUA |
1 - 4Перша ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Группа Здоровья — DWT |
2 - 2Чемпіонат м. Дніпро серед IT-команд сезону Весна-Літо 2021
KeyUA — Lanars |
4 - 1Перша ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
DWT — “Ю. В.” Сборная адвокатов Днепропетровской области |
13 - 2Чемпіонат м. Дніпро серед IT-команд сезону Весна-Літо 2021
KeyUA — Yalantis |
1 - 4Перша ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Газовик — DWT |
3 - 0Чемпіонат м. Дніпро серед IT-команд сезону Весна-Літо 2021
KeyUA — AMCON |
2 - 3Вторая лига (Зима 2020-2021)
Остров — DWT |
1 - 5Вторая лига (Зима 2020-2021)
DWT — Прайд DAVIDOS |
5 - 3Вторая лига (Зима 2020-2021)
Briar — DWT |
1 - 2Вторая лига (Зима 2020-2021)
DWT — НРЦ-12 |
2 - 4Вторая лига (Зима 2020-2021)
AMCON — DWT |
2 - 3Вторая лига (Зима 2020-2021)
Grizzly — DWT |
2 - 0Вторая лига (Зима 2020-2021)
DWT — Vitesse-Conversor |
0 - 1Вторая лига (Зима 2020-2021)
DWT — Остров |
4 - 4Вторая лига (Зима 2020-2021)
Прайд — DWT |
2 - 3Вторая лига (Зима 2020-2021)
DWT — Briar |
1 - 2Вторая лига (Зима 2020-2021)
НРЦ-12 — DWT |
5 - 0Вторая лига (Зима 2020-2021)
DWT — Grizzly |
5 - 1Плей-офф IT чемпионат (2020)
KeyUA — Lanars |
2 - 2Вторая лига (Зима 2020-2021)
Vitesse-Conversor — DWT |
8 - 1Плей-офф IT чемпионат (2020)
KeyUA — DataArt |
2 - 4Группа B чемпионата города Днепр среди IT команд (2020)
AMCON — KeyUA |
9 - 4Группа B чемпионата города Днепр среди IT команд (2020)
KeyUA — Go Wombat Team |
8 - 3Группа B чемпионата города Днепр среди IT команд (2020)
KeyUA — Реактор |
6 - 1Silver cup плей-офф 2020
Филин — Континент |
5 - 3Группа C Libertad Silver
Филин — Континент |
4 - 1Группа C Libertad Silver
Группа Здоровья — Континент |
1 - 8Група А Чемпіонат України серед ІТ компаній
Playtika-Hostpro (Вінниця) — KeyUA (Дніпро) |
2 - 4Група А Чемпіонат України серед ІТ компаній
KeyUA (Дніпро) — Perfectial (Львів) |
4 - 2Група А Чемпіонат України серед ІТ компаній
Art Lemon (Харків) — KeyUA (Дніпро) |
5 - 3Группа C Libertad Silver
Континент — Авиатор |
2 - 3Вторая лига (Лето 2020)
Briar — DWT |
8 - 5Вторая лига (Лето 2020)
DWT — Остров |
2 - 5Вторая лига (Лето 2020)
DWT — Газовик |
6 - 3Вторая лига (Лето 2020)
Briar — DWT |
2 - 3Вторая лига (Лето 2020)
Омега — DWT |
3 - 7Вторая лига (Лето 2020)
DWT — Прайд |
4 - 7Вторая лига (Лето 2020)
Газовик — DWT |
2 - 5Вторая лига (Лето 2020)
Группа Здоровья — DWT |
4 - 4Вторая лига (Лето 2020)
DWT — НРЦ-12 |
2 - 5Вторая лига (Лето 2020)
Sharks — DWT |
1 - 4Вторая лига (Лето 2020)
Остров — DWT |
5 - 8Вторая лига (Лето 2020)
DWT — УФЛ |
1 - 6Пятая лига (Зима 2019-2020)
Авиатор — Континент |
3 - 3Пятая лига (Зима 2019-2020)
Монолит — Континент |
7 - 4Пятая лига (Зима 2019-2020)
Континент — Приднепровская ТЕС |
17 - 3Пятая лига (Зима 2019-2020)
Континент — Manowar |
3 - 4Пятая лига (Зима 2019-2020)
Континент — Арива Пак |
1 - 3Пятая лига (Зима 2019-2020)
Мотто — Континент |
2 - 9Пятая лига (Зима 2019-2020)
Континент — Авиатор |
4 - 5Пятая лига (Зима 2019-2020)
BMFN Ukraine — Континент |
4 - 3Пятая лига (Зима 2019-2020)
Континент — Монолит |
1 - 7Пятая лига (Зима 2019-2020)
Приднепровская ТЕС — Континент |
3 - 4Пятая лига (Зима 2019-2020)
Manowar — Континент |
4 - 5Пятая лига (Зима 2019-2020)
Арива Пак — Континент |
3 - 0Bronze Cup плей-офф 2019
Родина — Victory |
22 - 1Группа E Libertad-2019
Легион — Victory |
25 - 2Группа E Libertad-2019
Филин — Victory |
0 - 20Группа E Libertad-2019
Victory — Амур |
16 - 2Группа E Libertad-2019
Сич — Victory |
4 - 3Группа E Libertad-2019
МФК Шторм — Victory |
10 - 5Gold Cup 4
DWT — Макситур |
16 - 2Группа А (Осень 2018)
DWT — Барнаул |
8 - 3Группа А (Осень 2018)
DWT — Амур |
1 - 8Группа D Libertad 2018
Родина — DWT |
7 - 0Группа D Libertad 2018
DWT — Спарта Д. |
3 - 2Группа D Libertad 2018
DWT — Художники |
2 - 5Группа D Libertad 2018
Fabritex — DWT |
7 - 2Группа D Libertad 2018
DWT — iTeam |
3 - 4Первая лига
КБ Южное — DWT |
1 - 3Первая лига
DWT — Омега |
5 - 1Первая лига
Vitesse — DWT |
6 - 2Первая лига (лето-осень 2017)
DWT — Омега |
1 - 7Первая лига (лето-осень 2017)
DWT — Атлетик |
2 - 2Первая лига (лето-осень 2017)
DWT — Остров |
2 - 4Первая лига (весна 2017)
DWT — Uni-Laman Dnepr |
1 - 3Первая лига (весна 2017)
ДДХ — DWT |
3 - 5Первая лига (весна 2017)
ДКМ-2 — DWT |
3 - 2Первая лига (весна 2017)
DWT — BRIAR |
1 - 7Первая лига (весна 2017)
Омега — DWT |
2 - 6Первая лига (весна 2017)
Атлетик — DWT |
2 - 1Первая лига (весна 2017)
Uni-Laman Dnepr-DWT |
2 - 5Первая лига (весна 2017)
Горняк — DWT |