- Current Team
- Агротайм
- Past Teams
- iTeam, АВ метал груп, Агротайм, Северный
- Leagues
- Четвертая лига (Весна-Лето 2019), Девятая лига (Весна-Лето 2018), П'ята ліга, сезон 22/23, Пятая лига (Лето 2020), Седьмая лига (лето-осень 2017), Седьмая лига (Зима 2019-2020), Шестая лига, Шоста ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22, Шоста ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021, Турнир памяти А. Хандрыги — 2019 Группа D, Восьмая лига (весна 2017)
- Сезони
- 2017, 2018, 2019, 2019-2020, 2020, 2021, 2021-2022, 2022/2023
- Дата рождения
- 27.09.1986
- Возраст
- 37
Четвертая лига (Весна-Лето 2019)
Девятая лига (Весна-Лето 2018)
П'ята ліга, сезон 22/23
Пятая лига (Лето 2020)
Седьмая лига (лето-осень 2017)
Седьмая лига (Зима 2019-2020)
Шестая лига
Шоста ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Шоста ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Турнир памяти А. Хандрыги — 2019 Группа D
Восьмая лига (весна 2017)
Career Total
Season | Авто гол | Сумма штрафов | Голов | Ж | К | Игры | Own Goals |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2017 | 0 | 6 | 22 | 6 | 0 | 36 | 0 |
2018 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 9 | 0 |
2019 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 8 | 0 |
2019-2020 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 13 | 0 |
2020 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 |
2021 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 13 | 0 |
2021-2022 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
2022/2023 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 7 | 0 |
Всього | 0 | 11 | 34 | 11 | 0 | 93 | 0 |
Results
4 - 2П'ята ліга, сезон 22/23
Агротайм — MFC Spica |
3 - 2П'ята ліга, сезон 22/23
BOOM — Агротайм |
5 - 1П'ята ліга, сезон 22/23
Enigma — Агротайм |
1 - 11П'ята ліга, сезон 22/23
Агротайм — BOOM |
5 - 6П'ята ліга, сезон 22/23
Smile-2 — Агротайм |
2 - 4П'ята ліга, сезон 22/23
Агротайм — Enigma |
5 - 0П'ята ліга, сезон 22/23
Ardas — Агротайм |
0 - 4Шоста ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Вихрь — АВ метал груп |
2 - 4Шоста ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
АВ метал груп — MFC Spica |
3 - 7Шоста ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
ФК Арес — АВ метал груп |
4 - 4Шоста ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Орион — АВ метал груп |
2 - 2Шоста ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
АВ метал груп — Acorns |
1 - 3Шоста ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Агротайм — Отцы |
9 - 2Шоста ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
THEIR — Агротайм |
2 - 2Шоста ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Агротайм — Sunrise |
10 - 0Шоста ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Приднепровская ТЕС — Агротайм |
2 - 2Шоста ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Шахматы — Агротайм |
2 - 5Шоста ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Агротайм — Косиора |
3 - 3Шоста ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Отцы — Агротайм |
3 - 3Шоста ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Агротайм — THEIR |
3 - 2Шоста ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Sunrise — Агротайм |
0 - 6Шоста ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Агротайм — Приднепровская ТЕС |
1 - 4Шоста ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Агротайм — Master |
3 - 0Шоста ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Агротайм — Wombats |
4 - 2Шоста ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Агротайм — Шахматы |
2 - 7Пятая лига (Лето 2020)
Северный — Авангард-Днепр |
7 - 3Пятая лига (Лето 2020)
Buly — Северный |
2 - 5Седьмая лига (Зима 2019-2020)
Агротайм — Топаз |
3 - 3Седьмая лига (Зима 2019-2020)
EPAM United — Агротайм |
2 - 6Седьмая лига (Зима 2019-2020)
Агротайм — Вихрь |
10 - 8Седьмая лига (Зима 2019-2020)
Фортекс — Агротайм |
1 - 5Седьмая лига (Зима 2019-2020)
Агротайм — Фалькон |
0 - 4Седьмая лига (Зима 2019-2020)
Агротайм — Acorns |
0 - 1Седьмая лига (Зима 2019-2020)
Meridian — Агротайм |
3 - 2Седьмая лига (Зима 2019-2020)
Топаз — Агротайм |
3 - 2Седьмая лига (Зима 2019-2020)
Агротайм — EPAM United |
7 - 2Седьмая лига (Зима 2019-2020)
Вихрь — Агротайм |
4 - 4Седьмая лига (Зима 2019-2020)
Агротайм — Фортекс |
0 - 3Седьмая лига (Зима 2019-2020)
Фалькон — Агротайм |
2 - 1Седьмая лига (Зима 2019-2020)
Acorns — Агротайм |
5 - 3Турнир памяти А. Хандрыги Большой кубок 2019
Dnepr old boys — Агротайм |
1 - 1Турнир памяти А. Хандрыги — 2019 Группа D
Агротайм — Амур |
5 - 3Турнир памяти А. Хандрыги — 2019 Группа D
Приват-Днепр — Агротайм |
5 - 2Четвертая лига (Весна-Лето 2019)
Арива Пак — Агротайм |
8 - 0Четвертая лига (Весна-Лето 2019)
ДДХ-2 — Агротайм |
0 - 3Четвертая лига (Весна-Лето 2019)
Агротайм — Дружба |
2 - 3Четвертая лига (Весна-Лето 2019)
Агротайм — Амур |
5 - 3Четвертая лига (Весна-Лето 2019)
Родина — Агротайм |
4 - 1Девятая лига (Весна-Лето 2018)
«Ю. В.» Сборная адвокатов Днепропетровской области — iTeam |
1 - 4Девятая лига (Весна-Лето 2018)
КБ-Южное-2 — iTeam |
5 - 2Девятая лига (Весна-Лето 2018)
Брусничка — iTeam |
3 - 1Девятая лига (Весна-Лето 2018)
iTeam — EPAM United |
7 - 5Девятая лига (Весна-Лето 2018)
Барнаул — iTeam |
4 - 3Девятая лига (Весна-Лето 2018)
iTeam — АО ДАЗ |
1 - 2Девятая лига (Весна-Лето 2018)
iTeam — «Ю. В.» Сборная адвокатов Днепропетровской области |
6 - 5Шестая лига
«Ю. В.» Сборная адвокатов Днепропетровской области — iTeam |
7 - 5Шестая лига
Карвей — iTeam |
6 - 3Шестая лига
Орион — iTeam |
3 - 7Шестая лига
iTeam — Okean |
5 - 9Шестая лига
Гладиаторы — iTeam |
9 - 4Шестая лига
Meridian — iTeam |
7 - 2Шестая лига
Агротайм — iTeam |
2 - 11Шестая лига
iTeam — Карвей |
0 - 6Шестая лига
Орион — iTeam |
5 - 4Шестая лига
Okean — iTeam |
8 - 3Шестая лига
iTeam — Гладиаторы |
2 - 7Шестая лига
iTeam — Meridian |
2 - 4Седьмая лига (лето-осень 2017)
Фалькон — iTeam |
3 - 1Седьмая лига (лето-осень 2017)
iTeam — VORTEX |
0 - 7Седьмая лига (лето-осень 2017)
Самара — iTeam |
6 - 5Седьмая лига (лето-осень 2017)
ФК Колос — iTeam |
1 - 4Седьмая лига (лето-осень 2017)
iTeam — КБ-Южное-2 |
7 - 4Седьмая лига (лето-осень 2017)
iTeam — МФК «ДнепрФотограф» |
6 - 5Седьмая лига (лето-осень 2017)
iTeam — Фалькон |
4 - 6Седьмая лига (лето-осень 2017)
VORTEX — iTeam |
0 - 4Седьмая лига (лето-осень 2017)
iTeam — Самара |
2 - 8Седьмая лига (лето-осень 2017)
FC Schrodinger — iTeam |
3 - 3Седьмая лига (лето-осень 2017)
iTeam — ФК Колос |
3 - 11Седьмая лига (лето-осень 2017)
МФК «ДнепрФотограф» — iTeam |
7 - 4Восьмая лига (весна 2017)
КБ-Южное-2 — iTeam |
9 - 4Восьмая лига (весна 2017)
Интерпайп НТЗ — iTeam |
2 - 15Восьмая лига (весна 2017)
iTeam — Олимпик |
3 - 8Восьмая лига (весна 2017)
Динамит — iTeam |
8 - 12Восьмая лига (весна 2017)
iTeam — АО ДАЗ |
2 - 7Восьмая лига (весна 2017)
iTeam — Фалькон |
2 - 3Восьмая лига (весна 2017)
iTeam — КБ-Южное-2 |
3 - 6Восьмая лига (весна 2017)
iTeam — Интерпайп НТЗ |
5 - 9Восьмая лига (весна 2017)
Олимпик — iTeam |
4 - 3Восьмая лига (весна 2017)
iTeam — Динамит |
2 - 2Восьмая лига (весна 2017)
Фалькон — iTeam |
3 - 2Восьмая лига (весна 2017)
iTeam — Торнадо |