Суперліга Кривого Рогу: «Конкорд» відкладає чемпіонство «Фаворита»

0
253

«Конкорд» переграв принципових суперників з «Фавориту» із рахунком 4:3.

20-го березня у спорткомплексі КНУ відбувся перенесений поєдинок 15-го туру Суперліги Кривого Рогу з футзалу. На паркеті зустрілися дві перші команди міста – «Фаворит» і «Конкорд». Підопічним Артема Хмари потрібно було набрати бодай один пункт, аби завчасно гарантувати собі чемпіонство.

Проти планів фаворитів виступив «Конкорд». Перший тайм пройшов за територіальної переваги лідерів турніру, проте голкіпер «біло-синіх» творив дива, зокрема й відбив пенальті від Юрія Лопіна. Втім тиск гравців «Фавориту» таки приніс свої плоди – Віталій Петриченко вивів свою команду вперед. «Конкорд» у заключну хвилину тайму провів затяжну атаку, яка завершилась голом від Дениса Хайрулліна за секунду до сирени на перерву.

Ближче до екватора другої 15-хвилинки «біло-синім» вдалося повести у рахунку після точного удару Александра Малюшко. «Фаворит» відігрався завдяки грі у п’ятого польового гравця – Олександр Мазенко завершив комбінацію команди. Проте вже наступна атака «Конкорда» ще раз вивела їх уперед – 3:2. В колективі Артема Хмари роль п’ятого польового футболіста продовжив виконувати Віктор Бакум. Знову ж таки, це дало результат: Олександр Мазенко оформив дубль. «Фаворит» і надалі грав без основного голкіпера, розраховуючи на повноцінні три очки в матчі. Проте Євген Власенко скористався помилкою опонентів у нападі, і зі своєї половини майданчику відправив м’яча у незахищені ворота – 4:3.

За півтори хвилини, що лишилися до фінальної сирени, гравці «Конкорда» вибудували надійну оборону, що і дозволило їм захистити потрібний результат. «Фаворит» вперше в сезоні втратив очки, а відстань у турнірній таблиці між клубами скоротилася до шести балів. Але тільки диво не дозволить команді Артема Хмари стати чемпіоном – за два тури, що лишилися, його підопічним необхідно набрати бодай одне очко, щоб завоювати золоті медалі Суперліги.