- Leagues
- Четверта ліга (3), сезон весна-літо 2023, Четверта ліга А, сезон 23/24, Десятая лига (Зима 2018-2019), Девятая лига (Лето 2020), Девятая лига (Весна-Лето 2019), Девятая лига (Зима 2019-2020), Gold Cup плей-офф 2019, Група E, кубок Libertad-2023, Группа C Libertad-2019, Кубок Дніпра 2022, група F, П'ята ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021, П'ята ліга чемпіонат з міні-футболу сезон "літо/осінь 2022", Шестая-Седьмая лига (Зима 2020-2021), Шоста ліга, сезон 22/23, Восьма ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
- Сезони
- 2018-2019, 2019, 2019-2020, 2020, 2020-2021, 2021, 2021-2022, 2022, 2022/2023, 2023/2024, Кубок Libertad-2023, Літо-Осінь 2022, весна-літо 2023
Євромікс (сезон 23/24)
# | Гравець | Команда | Возраст | Авто гол | Голов | Ж | К | Игры |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Албул Андрій | Євромікс | 30 | 0 | 13 | 0 | 0 | 12 |
2 | Афанасьєв Андрій | Євромікс | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
3 | Брожко Михаил | Євромікс | 20 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 |
4 | Гарин Сергей | Євромікс | 43 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Гусев Владислав | Євромікс | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
6 | Кархут Ігор | Євромікс | 37 | 0 | 10 | 0 | 0 | 13 |
7 | Краснов Олександр | Євромікс | 39 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 |
8 | Кулаков Костянтин | Євромікс | 39 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Куций Віталій | Євромікс | 38 | 0 | 3 | 0 | 0 | 6 |
10 | Лотарєв Антон | Євромікс | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 |
11 | Маркин Владислав | Євромікс | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Овчаров Денис | Євромікс | 20 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 |
13 | Покулитий Станіслав | Євромікс | 20 | 0 | 4 | 0 | 0 | 9 |
14 | Попко Валентин | Євромікс | 28 | 0 | 38 | 1 | 1 | 12 |
15 | Самсонов Ігор | Євромікс | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Турченко Михайло | Євромікс | 38 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Філоненко Евген | Євромікс | 32 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 |
18 | Цебенко Максим | Євромікс | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Чубин Олександр | Євромікс | 32 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 |
20 | Шутов Дмитро | Євромікс | 36 | 0 | 6 | 2 | 0 | 14 |
Results
2 - 1Четверта ліга А, сезон 23/24
Євромікс — МФК Сокіл |
2 - 3Четверта ліга А, сезон 23/24
THEIR — Євромікс |
0 - 6Четверта ліга А, сезон 23/24
Master — Євромікс |
2 - 4Четверта ліга А, сезон 23/24
Спарта — Євромікс |
7 - 1Четверта ліга А, сезон 23/24
Євромікс — МФК Колос |
11 - 3Четверта ліга А, сезон 23/24
Євромікс — Ucoders |
2 - 3Четверта ліга А, сезон 23/24
МФК Сокіл-2 — Євромікс |
6 - 1Четверта ліга А, сезон 23/24
МФК Сокіл — Євромікс |
8 - 5Четверта ліга А, сезон 23/24
Євромікс — THEIR |
6 - 0Четверта ліга А, сезон 23/24
Євромікс — Master |
5 - 7Четверта ліга А, сезон 23/24
Євромікс — Спарта |
3 - 3Четверта ліга А, сезон 23/24
МФК Колос — Євромікс |
1 - 11Четверта ліга А, сезон 23/24
Ucoders — Євромікс |
15 - 5Четверта ліга А, сезон 23/24
Євромікс — МФК Сокіл-2 |
6 - 5Група E, кубок Libertad-2023
Континент — Евромикс |
2 - 5Група E, кубок Libertad-2023
Евромикс — НРЦ-12 |
0 - 3Група E, кубок Libertad-2023
Ольвия — Евромикс |
4 - 7Четверта ліга (3), сезон весна-літо 2023
МФК Колос — Евромикс |
7 - 2Четверта ліга (3), сезон весна-літо 2023
Red Stone — Евромикс |
4 - 1Четверта ліга (3), сезон весна-літо 2023
Евромикс — Орион |
1 - 1Четверта ліга (3), сезон весна-літо 2023
BeLife — Евромикс |
5 - 2Четверта ліга (3), сезон весна-літо 2023
Евромикс — Райончик |
7 - 4Четверта ліга (3), сезон весна-літо 2023
Евромикс — Master |
4 - 4Четверта ліга (3), сезон весна-літо 2023
Евромикс — ВИС |
3 - 3Четверта ліга (3), сезон весна-літо 2023
Евромикс — МФК Колос |
5 - 0Четверта ліга (3), сезон весна-літо 2023
Евромикс — Red Stone |
2 - 0Четверта ліга (3), сезон весна-літо 2023
Орион — Евромикс |
3 - 3Четверта ліга (3), сезон весна-літо 2023
ВИС — Евромикс |
0 - 2Четверта ліга (3), сезон весна-літо 2023
Евромикс — BeLife |
5 - 4Четверта ліга (3), сезон весна-літо 2023
Райончик — Евромикс |
4 - 5Четверта ліга (3), сезон весна-літо 2023
Master — Евромикс |
3 - 3Шоста ліга, сезон 22/23
Евромикс — Моноліт |
4 - 7Шоста ліга, сезон 22/23
Евромикс — СК Магдалинівка |
2 - 6Шоста ліга, сезон 22/23
Райончик — Евромикс |
2 - 5Шоста ліга, сезон 22/23
DWT — Евромикс |
5 - 2Шоста ліга, сезон 22/23
Евромикс — Sunrise |
2 - 2Шоста ліга, сезон 22/23
Моноліт — Евромикс |
0 - 3Шоста ліга, сезон 22/23
СК Магдалинівка — Евромикс |
9 - 1Шоста ліга, сезон 22/23
Евромикс — Райончик |
2 - 3Шоста ліга, сезон 22/23
Евромикс — DWT |
0 - 7Шоста ліга, сезон 22/23
Sunrise — Евромикс |
15:00П'ята ліга чемпіонат з міні-футболу сезон "літо/осінь 2022"
Евромикс — Амур |
0 - 8П'ята ліга чемпіонат з міні-футболу сезон "літо/осінь 2022"
Орион — Евромикс |
5 - 6П'ята ліга чемпіонат з міні-футболу сезон "літо/осінь 2022"
Мотто — Евромикс |
2 - 4П'ята ліга чемпіонат з міні-футболу сезон "літо/осінь 2022"
Евромикс — Buly |
6 - 5П'ята ліга чемпіонат з міні-футболу сезон "літо/осінь 2022"
Евромикс — Авиатор |
5 - 3П'ята ліга чемпіонат з міні-футболу сезон "літо/осінь 2022"
Амур — Евромикс |
4 - 4П'ята ліга чемпіонат з міні-футболу сезон "літо/осінь 2022"
Евромикс — Орион |
6 - 3П'ята ліга чемпіонат з міні-футболу сезон "літо/осінь 2022"
Евромикс — Мотто |
2 - 4П'ята ліга чемпіонат з міні-футболу сезон "літо/осінь 2022"
Buly — Евромикс |
0 - 1П'ята ліга чемпіонат з міні-футболу сезон "літо/осінь 2022"
Авиатор — Евромикс |
1 - 3Кубок Дніпра 2022, група F
Евромикс — МФК Партизан |
11 - 0Кубок Дніпра 2022, група F
Евромикс — Кріпаки |
5 - 0Кубок Дніпра 2022, група F
Евромикс — НРЦ-12 |
4 - 8Кубок Дніпра 2022, група F
Евромикс — ВИС |
5 - 2Кубок Дніпра 2022, група F
AM-ESTATE — Евромикс |
11:00Восьма ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Копакабана — Евромикс |
5 - 2Восьма ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Евромикс — Спарта |
6 - 6Восьма ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Ardas — Евромикс |
5 - 1Восьма ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Евромикс — WOW Team |
1 - 7Восьма ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Ольвия — Евромикс |
0 - 8Восьма ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Ucoders — Евромикс |
0 - 16Восьма ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Вияр — Евромикс |
5 - 4Восьма ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Евромикс — Копакабана |
2 - 4Восьма ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Спарта — Евромикс |
2 - 1Восьма ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Евромикс — Ardas |
1 - 4Восьма ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
WOW Team — Евромикс |
7 - 3Восьма ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Евромикс — Ольвия |
8 - 3Восьма ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Евромикс — Ucoders |
7 - 0Восьма ліга Чемпіонат області з футзалу 21/22
Евромикс — Вияр |
3 - 3П'ята ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Евромикс — MFC Spica |
2 - 3П'ята ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Ольвия — Евромикс |
3 - 5П'ята ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Копакабана — Евромикс |
4 - 3П'ята ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Евромикс — Manowar |
0 - 5П'ята ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Евромикс — Fc Flugger Фарби |
6 - 1П'ята ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Acorns — Евромикс |
10 - 6П'ята ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Евромикс — Smile |
1 - 6П'ята ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
MFC Spica — Евромикс |
6 - 3П'ята ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Евромикс — Ольвия |
0 - 3П'ята ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Евромикс — Копакабана |
2 - 8П'ята ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Manowar — Евромикс |
1 - 3П'ята ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Fc Flugger Фарби — Евромикс |
6 - 1П'ята ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Евромикс — Acorns |
0 - 9П'ята ліга Чемпіонат області з міні-футболу Весна-Літо 2021
Smile — Евромикс |
4 - 1Шестая-Седьмая лига (Зима 2020-2021)
Кильчень — Евромикс |
4 - 3Шестая-Седьмая лига (Зима 2020-2021)
Филин — Евромикс |
5 - 3Шестая-Седьмая лига (Зима 2020-2021)
Евромикс — АО ДАЗ |
3 - 2Шестая-Седьмая лига (Зима 2020-2021)
Евромикс — ВИС |
5 - 1Шестая-Седьмая лига (Зима 2020-2021)
Евромикс — Косиора |
3 - 5Шестая-Седьмая лига (Зима 2020-2021)
Савсервис — Евромикс |
2 - 10Шестая-Седьмая лига (Зима 2020-2021)
Филин — Евромикс |
2 - 6Шестая-Седьмая лига (Зима 2020-2021)
АО ДАЗ — Евромикс |
4 - 4Шестая-Седьмая лига (Зима 2020-2021)
Евромикс — Мотто |
6 - 5Шестая-Седьмая лига (Зима 2020-2021)
Барнаул — Евромикс |
1 - 8Шестая-Седьмая лига (Зима 2020-2021)
Спрут — Евромикс |
2 - 4Шестая-Седьмая лига (Зима 2020-2021)
Евромикс — Кильчень |
3 - 7Шестая-Седьмая лига (Зима 2020-2021)
ВИС — Евромикс |
4 - 6Девятая лига (Лето 2020)
Приднепровская ТЕС — Евромикс |
6 - 1Девятая лига (Лето 2020)
Евромикс — Отцы |
3 - 3Девятая лига (Лето 2020)
Ольвия — Евромикс |
6 - 2Девятая лига (Лето 2020)
Евромикс — Master |
2 - 3Девятая лига (Лето 2020)
Евромикс — Копакабана |
1 - 4Девятая лига (Лето 2020)
Manowar — Евромикс |
6 - 1Девятая лига (Лето 2020)
Евромикс — MFC Spica |
5 - 3Девятая лига (Лето 2020)
Евромикс — Приднепровская ТЕС |
3 - 7Девятая лига (Лето 2020)
Отцы — Евромикс |
2 - 11Девятая лига (Лето 2020)
Евромикс — Ольвия |
4 - 12Девятая лига (Лето 2020)
Master — Евромикс |
3 - 11Девятая лига (Лето 2020)
Копакабана — Евромикс |
3 - 4Девятая лига (Лето 2020)
Евромикс — Manowar |
4 - 1Девятая лига (Лето 2020)
MFC Spica — Евромикс |
1 - 3Девятая лига (Зима 2019-2020)
Агро-Союз Копакабана — Евромикс |
8 - 4Девятая лига (Зима 2019-2020)
АО ДАЗ — Евромикс |
7 - 4Девятая лига (Зима 2019-2020)
Евромикс — Савсервис |
2 - 1Девятая лига (Зима 2019-2020)
Евромикс — Феникс |
4 - 4Девятая лига (Зима 2019-2020)
Linfield — Евромикс |
3 - 1Девятая лига (Зима 2019-2020)
Ольвия — Евромикс |
3 - 7Девятая лига (Зима 2019-2020)
Евромикс — Якамара |
3 - 4Девятая лига (Зима 2019-2020)
Евромикс — Копакабана |
2 - 5Девятая лига (Зима 2019-2020)
Евромикс — АО ДАЗ |
2 - 2Девятая лига (Зима 2019-2020)
Савсервис — Евромикс |
3 - 3Девятая лига (Зима 2019-2020)
Феникс — Евромикс |
4 - 4Девятая лига (Зима 2019-2020)
Евромикс — Linfield |
2 - 3Девятая лига (Зима 2019-2020)
Евромикс — Ольвия |
6 - 1Девятая лига (Зима 2019-2020)
Якамара — Евромикс |
6 - 5Bronze Cup плей-офф 2019
Эдем — Евромикс |
1 - 4Группа C Libertad-2019
Евромикс — Арива Пак |
11 - 1Группа C Libertad-2019
Атлетик — Евромикс |
5 - 2Группа C Libertad-2019
Приднепровская ТЕС — Евромикс |
4 - 4Группа C Libertad-2019
Евромикс — Группа Здоровья |
1 - 6Группа C Libertad-2019
Евромикс — Vitesse |
9 - 1Девятая лига (Весна-Лето 2019)
Евромикс — Linfield |
0 - 6Девятая лига (Весна-Лето 2019)
Савсервис — Евромикс |
2 - 1Девятая лига (Весна-Лето 2019)
Евромикс — ДДКБМТА |
3 - 2Девятая лига (Весна-Лето 2019)
Евромикс — dymari.UA |
2 - 4Девятая лига (Весна-Лето 2019)
Ольвия — Евромикс |
5 - 2Девятая лига (Весна-Лето 2019)
Евромикс — EPAM United |
3 - 3Девятая лига (Весна-Лето 2019)
THEIR — Евромикс |
2 - 2Девятая лига (Весна-Лето 2019)
Евромикс — Савсервис |
0 - 3Девятая лига (Весна-Лето 2019)
Евромикс — Linfield |
3 - 2Девятая лига (Весна-Лето 2019)
ДДКБМТА — Евромикс |
0 - 2Девятая лига (Весна-Лето 2019)
dymari.UA — Евромикс |
1 - 3Девятая лига (Весна-Лето 2019)
Евромикс — Ольвия |
7 - 3Девятая лига (Весна-Лето 2019)
EPAM United — Евромикс |
1 - 4Девятая лига (Весна-Лето 2019)
Евромикс — Their |
1 - 1Десятая лига (Зима 2018-2019)
Dream Team — Евромикс |
11 - 5Десятая лига (Зима 2018-2019)
Евромикс — Linfield |
3 - 6Десятая лига (Зима 2018-2019)
Евромикс — Барнаул |
4 - 1Десятая лига (Зима 2018-2019)
Ольвия — Евромикс |
9 - 0Десятая лига (Зима 2018-2019)
Евромикс — Феникс |
3 - 3Десятая лига (Зима 2018-2019)
Евромикс — Dream Team |
0 - 1Десятая лига (Зима 2018-2019)
Linfield — Евромикс |
3 - 3Десятая лига (Зима 2018-2019)
Барнаул — Евромикс |
3 - 5Десятая лига (Зима 2018-2019)
Евромикс — Ольвия |
2 - 6Десятая лига (Зима 2018-2019)
Феникс — Евромикс |
3 - 4Десятая лига (Зима 2018-2019)
Dream Team — Евромикс |
5 - 2Десятая лига (Зима 2018-2019)
Евромикс — Linfield |
1 - 7Десятая лига (Зима 2018-2019)
Евромикс — Барнаул |
4 - 2Десятая лига (Зима 2018-2019)
Ольвия — Евромикс |
5 - 5Десятая лига (Зима 2018-2019)
Евромикс — Феникс |
Срібний призер Дев’ята ліга , сезон (Літо-2020)
Срібний призер П’ята ліга , сезон (Весна/Літо-2021)
Чемпіон Шостої-Сьомої ліги, сезон зима 20/21
Срібний призер П’ята ліга , сезон (Літо/Осінь-2022)
Срібний призер Шостої ліги, сезон 22/23