Команда ДДХ пройшла в фінальну частину другої ліги чемпіоната України!!!
У вчорашній зустрічі вони поступилися колективу Черкасиобленерго, але за результатами двох матчів з рахунком 3-2 все ж вибороли собі місце в фіналі!
Вітаємо наших зимових чемпіонів з такими великими перемогами на високому рівні і бажаємо ще більше впевненості та професійної вдачі, ми з вами!!!






