Флеш-огляд. Друга Ліга.

0
67

Одразу можу відзначити дуже рівні сили супротивників, прогнозуємо,що до останнього буде інтрига у кожному матчі, кожного туру.

«Buly» – дуже впевнено почали свій старт, також, не можна, не помітити оновлений склад гравців. Наразі думка редакції, що це дуже вплинуло на команду у позитивному сенсі, згадуючи перші два матчи.

«Континент» – дуже цікаво почали свій шлях турнірнірною сходинкою, добре знаємо цей колектив. Характер є невід’ємною частиною команди,саме це, вони довели у крайній грі. Є вірогідність, що це ще одні претенденти на медалі.

«Smile» – на початку турніру записали себе в фаворити ліги, але, наразі, здається, що команді потрібен час на адаптацію.

«Мега» – багато супротивників вважають цю команду аутсайдером, але остання гра довела, що ці хлопці мають намір на передові позиції у турнірній таблиці.

«Прайд» – на старті “команда-загадка”, чекали трохи кращого, але «Прайд», і останній турнір переміг після дуже важкого старту.

«Філін» – як то завжди буває, емоції заважають здобувати перемогу, коли вона була вже ,майже, “в руках”, дві нічьї у перших двох турах, чекаємо, що буде далі.

«НРЦ-12», «Felicita-flowers» – не сподівано,але, поки що, ще з нулем в пасиві, на жаль, у «НРЦ-12» проблема з підбору виконавців на самому початку турніра, але, якщо цей момент вирішать, то команда швидко опиниться, десь зверху у турнірній таблиці.

«Felicita-flowers» поки ще не зрозумілий настрій команди, але ,вважаємо, перемоги “не за горами”.

LEAVE A REPLY