🏆 Будівельник – володар Кубка «Літо-2025»!

0
36

ФК «Будівельник» все ж таки взяв трофей цього літа. «AM-Estate» зумів відігратися по ходу матчу та перевів гру у серію пенальті, але вирішальне слово було за «будівельниками».

🧤 Герман Горовий у серії потягнув два удари і сам холоднокровно забив вирішальний пенальті – справжній MVP фіналу! 🔥

👏 Вітаємо ФК «Будівельник» із перемогою та дякуємо обом командам за видовищний фінал, який подарував емоції до останньої секунди.

LEAVE A REPLY