🏆 Результати першого голосування “Гравець тижня” від АФДО та MOVA

0
24

Дякуємо всім, хто долучився до старту нової традиції!
Перший тиждень — і одразу 732 голоси 🔥

Переможець (8–9 листопада):
🥇 Віталій Дзюба (ФК Будівельник) — 44%

Інші результати:
• Олександр Блохін (FC Grizzly) — 31%
• Артем Сінчіков (FC Grizzly) — 13%
• Артем Кокотяк (МФК Партизан) — 7%
• Ярослав Шибінський (AM Estate) — 5%

📌 Уже у середу— нова п’ятірка претендентів.
Слідкуйте, голосуйте, підтримуйте своїх!

LEAVE A REPLY