- Вперше у турі нічию було зафіксовано двічі.
- “Континет” втретє за сезон забив 7 голів і вперше виграв з різницею у 5 м’ячів.
- У кожному з матчів представники виключно однієї команди отримували жовту/червону картку. (Не беремо до уваги технічну поразку).
- “Buly” та FC “Smile” за 2 тури до завершення чемпіонату гарантували собі медалі.
- Кібка Вадим – сьомий гравець чемпіонату, який отримав червону картку.
- Одразу 5 гравців забили рівно по 2 голи.
- “Філін” найчастіше (тричі) грає у нічию серед інших команд першості.






