Друга ліга як завжди порадувала нас динамічною та напруженою боротьбою, навіть добре, що на минулому тижні ми побачили лише два матчі, бо це дало нам можливість ще довше насолодитися якісною грою хороших колективів. Матчі «Briar» – «Vitesse-Conversor» та «AMCON» – «Прайд DAVIDOS» пройдуть вже в цієї неділі і залі будівничої академії.
Ігровий День відкрило протистояння «Острів» – «DWT». «Острів» виходили на матч з золотом в кармані, «DWT» ж навпаки, на медалі вже не претендували, але вели запеклу боротьбу за четверте місце перемога в цьому матчі дуже б допомогла гостям закріпитися в першій половині чемпіонату. Отже натрій був бойовий і глядачі вже не могли дочекатися сигналу, до початку цього захоплюючого протистояння.
Гра почалася дуже швидко, господарі з перших секунд почали тиснути на суперників, нав’язуючи їм свою гру, але з часом, гості зібралися вони звикли до такого темпу і грали з опонентом на рівних, та забити першими, таки вдалося «остров’янам». На 13 хвилині, Лопатенко Максим нарешті відкрив рахунок завдяки довгому забросу за спини захисників від партнера, 1-0. Але «тигри» не збиралися йти на перерву відстаючими і вже з наступного атаки зрівняли рахунок, Дубина Микита після проходу на швидкості прицільним ударом поклав м’яч у ворота. 1-1.
Другий тайм почався так само стрімко як і перший, але гравці до того ж почали грати жорстко і вже зовсім не цуралися фолити. На 19 хвилині, голкіпер «Острів» забив просто неймовірний гол від воріт до воріт. Він вкинув м’яч з руки, круглий пролетів над головами усіх гравців на полі, а воротар суперників помилився, не зміг взяти м’яч в руки, котрий лиш злегка чиркнув по його рукавичкам, 2-1. Але ДВТ відразу ж коли пропускали, прямо з наступної атаки наздоганяли опонентів. На той же 19 хвилині, Циганок Артем прицільним ударом знову змінив рахунок на табло, 2-2. Та на 23-ій, система дала збій і «DWT» вдалося вийти вперед. Ахмедов Магомед пройшов по лівому флангу розгойдавши двох захисників віддав передачу на Шелудько, і останній в дотик замкнув пас прямо в праву дев’ятку, 2-3. Здавалося що господарі трохи втратили нитку гри і самі не впоралися зі своїм темпом чим і скористалися гості. В останні хвилини острів кинули вже всі свої сили в атаку і почали розігрувати п’ятого, але гості теж кинули всі свої сили, але вже в оборону і їм вдалося стримати натиск. 2-3, фінальний справедливий рахунок матчу.

Другим було протистояння «Grizzly» – «НРЦ-12». «Grizzly» вже нічого не втрачали і просто хотіли насолодитися останнім матчем сезону. «НРЦ», ж продовжували боротьбу за друге місце і ця перемога була дуже важлива для теоретичного срібла. Тож визначити фаворита не становило великих труднощів, але «ведмеді» ще в попередніх турах довели що їх ніколи не можна списувати з рахунків і все що ми могли чекати – це дивовижної гри з обох сторін.
Перший тайм почався дуже швидко. Гості відразу почали грати п’ятого тому що просто не мали воротаря і правду кажучи, виходило у них це досить непогано, вони притискали опонентів до їх воріт створюючи момент за моментом. Хоч через 3 хвилини воротар «НРЦ» прийшов і зайняв свою законну позицію, тиск нітрохи не зменшився і «Grizzly», закономірно почали помилятися. На 5 хвилині, після швидкого проходу гравця «НРЦ-12» Стояновський Михайло замкнув простріл з флангу, правда в свої ворота, 0-1, але ще через 5 хвилин сидіння в глухій обороні господарям, на диво, вдалося зрівняти рахунок. Ромашин Андрій на 10 хвилині, майже з центру поля гарматним ударом «з пира» поцілив прямо в праву дев’ятку. Гравець спочатку навіть сам не зрозумів що сталося, але гол вийшов дуже красивим і важливим, він став ковтком свіжого повітря для «ведмедів», вони стали не тільки оборонятися, а й почали створювати комбінації в атаці і залишок часу пройшов на рівних. Тайм так і закінчився з рахунком 1-1.
Другий тайм, гості дуже добре відпочили та обговорили недоліки у своїй грі під час перерви, зібралися і з першої ж атаки, на 16-ій, вразили ворота опонентів удар пройшовся по центру і буквально прошив воротаря. Забивши гол «НРЦ» повністю затиснули суперників на їх половині поля за наступні 5 хвилин «Grizzly» не разу навіть не підійшли до воріт гостей і третій гол в ворота ведмедів був лише питанням часу. На 20 хвилині, Усенко Антон подвоїв перевагу своєї команди, а на 23-ій, Мормуль Давид після довгого розіграшу прицільним ударом в правий нижній кут поклав ще один м’яч у ворота «ведмедів». Але у господарів ще була можливість скоротити рахунок, після дальнього удару зі своєї половини поля воротар «НРЦ» повертався і відбив м’яч не в своїй зоні за що отримав червону, а гості заробили небезпечний стандарт, але реалізувати можливість Жданову Руслану не вдалося, навпаки, вони трохи з контратаки не пропустили в порожні. Фінальний справедливий рахунок матчу 1-4, яскрава та динамічна гра.






