Флеш-огляд 7-го туру Четвертої ліги (1)

0
65

Перше коло змагань у Четвертій лізі (1) закінчилося найшвидше, вже зараз, на екваторі турніру можна зробити деякі висновки та проаналізувати основні принципи гри команд.

«Овація» – «Альянс-ВДН»

Відкривали тур ФК «Овація» і «Альянс-ВДН». Безумовно, гості, які є лідером першості, були беззаперечними фаворитами гри. Початок гри був досить цікавим, адже господарям вдавалося не тільки стримувати атаки суперника, але і створювати гостроту біля чужих воріт. Та все ж, ще до 10-ї хвилини м‘яч двічі побував у воротах «Овації», дубль на рахунку Повші. Це полегшило задачу гостям, а їх суперники ніяк не могли прийти до тями та з плином часу, на жаль, грали гірше. Перший тайм закінчився з перевагою «Альянсу» в 5 м‘ячів, забивали Дурнов та двічі Бацко.

У другому таймі вже майже відсутнім був дух змагань. Господарі, які мали обмежену лаву запасних, іноді абсолютно безсило віддавали м‘яч суперника. Проте, протягом тайму зуміли забити двічі. Розмочили рахунок Кобзар та Підберезний. Натомість, гостям вдалося забити ще 7 разів до завершення матчу. Важливо зазначити, що левова частина голів забивалися вже у порожні ворота, адже суперник не чинив майже ніякого супротиву. По голу забили Дробот і Юрга, Повша феєрив у цьому поєдинку та довів лік своїх голів до 6, а Дурнов забив ще двічі та у підсумку оформив хет-трик.
2:13 – найбільш розгромна перемога сезону.

«Smile-2» – МФК «Сокол»

«Smile-2» намагається наздогнати лідера чемпіонату «Альянс-ВДН». Амбітний колектив мав намір взяти 3 очки у протистоянні з МФК «Соколом», який поки що відверто пасе задніх.

Обидві команди доволі агресивно розпочали гру, якщо говорити про спортивну агресію, безумовно. Жоден гравець, який виходив не поле від обох команд, грав до кінця кожен епізод. Було приємно спостерігати за такою боротьбою. Трохи краще м‘яч тримався у ногах номінальних господарів, з плином часу вони все більше і більше затискали суперників у їх карному майданчику. Після одного з епізодів м‘яч від Хаустов закотився у ворота «Сокола» – прикрий автогол. Гості швидко прийшли до тями, вже у одній з наступних атак Малий рахунок зрівняв – 1:1 станом на 15 хвилину. Господарі помітно нервували, їх не влаштовував такий результат, а на футбольному полі вдавалося далеко не все. Проте, настирність, старання та достатній рівень виконавської майстерності дали можливість «Smile-2» забити у роздягальню. На 24-й хвилині відзначився Кадільніков.

Другий тайм запам‘ятався ще більшою кількістю боротьби та фолів. Гості, які ще не вигравали у цьому сезоні, відчували, що у цій грі вони можуть претендувати на більше. Слизький рахунок змушував не розслаблятися і «помаранчевих». Що ж до порушень правил, то господарі встигли сфолити 6 разів у другій половині зустрічі та за кілька хвилин до фінального свистка ризикували втратити 3 очки, проте, один із «соколів» пробив невдало.
2:1 – підсумковий рахунок гри, «Smile-2» святкує непросто перемогу, а МФК «Сокіл» знову розчаровані результатом, попри дуже пристойний рівень гри.

ФК «Обрій» – DWT

ФК «Обрій» та DWT – середняки першості на даному етапі змагань. Зачепитися за чемпіонство їм буде непросто, але поборотися за медалі за вдалого збігу обставин непроии обидва колективи.

Дивлячись на перші хвилини гри і дійсно можна було зробити висновок, що команди приблизно одного рівня. В окремих епізодах більш вправними були гості. Саме вони і відкрили рахунок на 8-й хвилині зусилллями Нечая. Багато боротьби та погану реалізацію можна було спостерігати у першій половині зустрічі. За мінімальної переваги «DWT» команди і пішли на перерву.

Суттєво більш результативним видався тайм другий. Визначним фактором стала обмежена лава запасних господарів, які фізично підсіли у другій половині зустрічі. Гравці у синій формі виглядали свіжішими та могли більш жваво та правильно приймати рішення. Ладур, Балуєв та Леонов забезпечили комфорту перевагу в 4 м‘ячі своїй команді за 10 хвилин до завершення мату. Згодом, справа дійшла і до більшого розгрому – 2 голи Борисевича та 1 результативний удар Горбаня «нокаутували» суперника, який спромігся лише на гол престижу на 45-й хвилині від Ваніна. 1:7 – завдяки феєричному другому тайму «DWT» здобуває важливі 3 очки та впритул наближається до топ-3.

«Копакабана» – «Acorns»

Закривали тур «Копакабана» та «Acorns». Протягом турніру господарі грають у відкритий футбол, люблять грати самі і дають це робити суперникам. «Пивовари» ж діють більш організовано та мають другий найкращий захист серед представників дивізіону, менше за них пропустив лише «Smile-2».

В дебюті матчу гості очікувано взяли м‘яч під свій контроль та намагалися забитий швидкий гол. На 5-й хвилині старання партнерів у результат втілив Заєць. Проте, гравці у бордовій формі не знітитися і ледь не одразу рахунок зрівняли, чим підтвердили свій атакувальний потенціал, гол на рахунку Ясінецького. Гра «Acorns» не змінилася, вони продовжували нав‘язувати свій футбол та грати першим номером. На 14-й хвилині Заєць зробив дубль і знову вивів свою команду вперед. До перерви гості могли забивати ще, але не змогли довести свої атаки до логічного завершення, господарям же з плином часу гра давалася менше.

У другій половині зустрічі команди грали більш виважено, старалися не помилятися. Ближчими до забитого м‘яча знову були «біло-жовті». Та наступний гол був забитий аж на 37-й хвилині зусиллями Грідіна. Це трохи полегшило гру для гостей, а представники «Копакабани», здавалося, певною мірою зневірилися у своїх силах. Зрештою, до кінця матчі вони пропустили ще двічі. Хет-трик оформив Заєць, а крапку в матчі поставив Кондратенко. 1:5 – перемога «Acorns» на класі.

LEAVE A REPLY